Десять головних помилок при виборі випускної сукні

  1. Панчохи під сукню на випускний. Їх можна носити лише у двох ситуаціях. Коли сукня або спідниця дістають хоча б до коліна або ж у спальні коханої людини. В такій же ситуації потрібен і пояс.
  2. Наслідування Голлівуду. Випускний – це свято закінчення школи, а зовсім не крик душі і метод яскраво привертати до себе увагу всіх навколо. Геть сукні з блискітками, стразами, які кричать про те, ніби дівчина зійшла з телеекрану.
  3. Вбрання у весільному стилі. Біле плаття недоречно для випускного. У кожної дівчини рано чи пізно буде той день, коли вона вибере білий наряд. Але це не випускний! Для даного торжества краще вибрати наряд іншого кольору.
  4. Відкриті пишні тіла. Потрібно пам’ятати, що сукню завжди слід купувати, спираючись на особливості своєї фігури. Є навіть особливі поради щодо вибору вбрання для великих дівчат. У разі надмірної ваги дівчатам краще не оголювати зона декольте, плечі і руки — все це буде виглядати як мінімум смішно.
  5. Несмак з дивною блискучої тканини. Така матерія давно втратила свою актуальність. А на фото залишаються дивні отблікі від спалаху в найдивніших місцях такого вбрання. Такого роду сукні були актуальні в далеких 90-х роках.
  6. Максимум оголеного тіла. Хочеться відзначити, що навіть дівчата з гарними фігурами будуть виглядати недоречно в надмірно відкритих сукнях на випускному. Бо це не той рід урочистості та заходи, де це буде виглядати воістину шикарно.
  7. Неординарні і дивні вбрання. Наприклад, стиль Маргарет Чо на «Греммі». Бридко і безглуздо при цьому буде виглядати все – від яскравого, кричущого кольору до незрозумілого стилю і моделі плаття, яке дивно стирчить або відкриває цікаві місця.
  8. Єдиний колір сукні, прикрас, зачіски, взуття і сумочки. Чи варто говорити? Це цілковитий несмак, тому що випускниця просто зливається з цим суцільним кольором.
  9. Моветоном є і порядком обридлі коронки в волоссі або жалобні штучні квіти серед пасм дівчини. Виглядає це дуже сумно і до того ж досить старить.
  10. Жахливої помилкою серед усіх є той наряд, який вибрала не сама випускниця. а її практична мама, продумывающая все наперед. Економія — це добре, і плаття, яке можна буде одягнути і потім, — теж. Але випускний буває лише раз у житті, тому вкрай важливо, щоб дівчина підібрала собі наряд по душі, а не класичні спідницю і блузку від мами, які вона потім зможе носити на роботу.

Замовити сукню на випускний можна на сайті «Весільний бум», wedboom.com.ua

Комментарии запрещены.

Здоровье всей семьи

Мода и стиль