Интервью со звездами

Що таке фен шуй гороскоп?

Східна езотерика сильно відрізняється від західної, тому цікаво порівняти описи особистості, прогнози і передбачення за цими двома системами. У китайському гороскопі – вся мудрість Сходу. Стародавні мудреці Китаю протягом декількох тисячоліть відкривали, перевіряли, удосконалювали і застосовували на практиці знання про вплив планет, енергії Ци, як на місце проживання людини і поховання, так і на долю самої людини.

За довгі роки роздумів і духовних практик, китайські мудреці збагнули таємниці людського характеру і змогли робити прогнози щодо долі людини. І всі ці знання довгий час, аж до 20 століття, були доступні тільки обраним, суворо охоронялися і передавалися від вчителя до невеликої кількості учнів. Майстри фен шуй і Практик передбачення завжди користувалися великою повагою і шаною. Вони завжди були радниками у імператорів і до них зверталися за порадою представники влади, і багаті торговці. А з 20 століття частина цих знань привідкрилася і всьому світу.

фен шуй гороскоп

Історичні відомості про фен шуй гороскоп

Перші згадки про китайський гороскоп зустрічаються вже в третьому тисячолітті до н.е. Астрологи стародавнього Китаю ще в ті часи мали знання і навички, за допомогою яких могли розшифровувати долю і робити прогнози по життєвому шляху людини. І при цьому, їм потрібно було знати тільки дату народження людини. З цього випливає, що і сучасна людина, вивчивши дані знання або звернувшись за консультацією по фен шуй і гороскопу, наприклад на сайті 24-FengShui.com, може більше дізнатися про себе, свою долю і удачі, своє призначення в житті, про свої області і періоди удачі.

Гороскоп фен шуй за датою народження дає можливість не тільки розшифрувати свою долю і удачу, а й дати рекомендації для їх поліпшення.

Китайський гороскоп по карті долі вказує на потенціал і можливості, які дані людині від природи, а також показує напрямки, в яких їх можна використовувати. При уважному вивченні карти можна визначити майбутнє. Це можна вважати «дорожньою картою» життя людини. Майстри китайських Практик передбачення Ба цзи, порівнюють Долю з транспортом (автомобіль, велосипед і т.д.), який нам дали при народженні, а Удачу – з дорогою, по якій буде рухатися людина на цьому транспорті. І те й інше важливо. Якщо наприклад, людині від природи дано «спортивний автомобіль» (під цим розуміємо вдалу долю), але дорога (удача по життю) буде погана ( «бездоріжжя, бруд і т.д.»), то від спортивного автомобіля на такій дорозі буде мало толку. Тому нам потрібно знати що нас чекає в житті, в які періоди чим краще займатися, а в яких областях життєдіяльності можливі проблеми. Як кажуть: «Попереджений – значить озброєний.»

Для того щоб побудувати фен шуй гороскоп людини, потрібно знати годину, день, місяць і рік її народження, а також її місце народження. У підсумку виходить карта долі що складається з 8 ієрогліфів, які групуються по 2 і утворюють 4 стовпи. Аналізуючи ці ієрогліфи консультанти і роблять розшифровку долі людини.

Також використовуються інші терміни поняття «фен шуй гороскоп»:

 • ба цзи (перекладається як 8 знаків);
 • фен шуй за датою народження;
 • карти долі;
 • 4 стовпи долі і удачі.

При правильному аналізі долі за датою народження можна отримати велику допомогу для успішної життєдіяльності. Наприклад, можна дізнатися таке:

 • загальний аналіз долі людини (слабкі і сильні сторони, які є конфлікти, де варто очікувати удачі, а де навпаки);
 • 10-річні періоди удачі – як вони будуть проходити і на які сфери життєдіяльності впливатимуть негативно, а на які позитивно. Наприклад, в один 10-річний цикл буде супроводжувати удача в бізнесі і фінансах – значить людина може і повинна сміливо діяти, ризикувати. А в другій – навпаки. Значить в цей період потрібно бути обережніше і зменшити свою активність. В іншому випадку можна все втратити;
 • особисте життя (зустріч, гороскоп сумісності в парі, одруження, діти, розлучення і т.д.);
 • здоров’я людини по карті долі і в 10-річні періоди удачі, на які області звернути увагу і в які періоди;
 • робота, бізнес, вибір професії по даті народження, для максимального успіху, удачі і задоволення;
 • вибір сприятливих періодів і дат для здійснення тих чи інших дій для позитивного результату;
 • і багато іншого.

Також варто зазначити, що сприятливий фен шуй будинку і місця роботи будуть позитивно впливати на долю і удачу, які визначені за китайським гороскопом за датою народження. Ви можете дізнатися фен шуй для будинку безкоштовно зі статей в інтернеті чи на сайтах консультантів є акції. А проживання в будинку з поганим фен шуй діятиме навпаки.

І фен шуй і карта долі ба цзи – це вплив сил Природи. Вони будуть діяти незалежно від віри людини в ці стародавні китайські практики. Ми можемо спробувати використовувати їх собі на благо, а протистояти їм не вийде.

Фен шуй гороскоп або карта долі Ба цзи дає нам вказівки які дії вчиняти, в який час і в якому місці, щоб наші починання були максимально вдалими. Ви можете отримати безкоштовну розшифровку карти долі ба цзи на сайті 24-FengShui.com

Комментарии запрещены.

Здоровье всей семьи

Мода и стиль