Интервью со звездами

Перегородка з скла в квартирі. За чи проти?

Як скло? Це безпечно? Так, виробники таких конструкцій потурбувалися в першу чергу про безпеку людей, який будуть використовувати у своєму інтер’єрі такий вид зонування, як перегородка з скла в квартирі. В сучасних офісах вже стало звичною картиною бачити один великий простір, де для зонування кімнати використані скляні перегородки.

Таке скло проходить спеціальну термічну обробку. Воно гартоване, унікальне за своїми властивостями. Скло ударостійке, але якщо трапиться неприємність, та скло розіб’ється, що буває вкрай рідко, скло розсипається на дрібні шматочки без гострих країв. Ними неможливо поранитися. Повірте, потрібно докласти чимало зусиль, щоб розбити таке скло!

Як використовувати такі перегородки в інтер’єрі?

Ми звикли до великої кількості скла в магазинах і торгових центрах: вітрини, стіни, кабінки ліфта. Цей інтер’єр вже став звичний для нашого погляду. Але використовувати скляні перегородки у квартирі поки для більшості з нас ново і незвично.

Скло це екологічно чистий матеріал, який дозволяє легко дихати у квартирі. Доречно використовувати такі перегородки в невеликих приміщеннях, з одним вікном. Тоді світлу нічого не заважає припадати по всій кімнаті.

Які плюси цього матеріалу можна використовувати в побуті?

  • прекрасний елемент для розбиття на зони маленьких приміщень;
  • пропускає світло в найвіддаленіші куточки квартири;
  • легко в догляді. Досить протирати спеціальною ганчіркою для скла;
  • на склі не оселиться грибок або цвіль, тому доречно його використання в ванній кімнаті чи кухні;
  • до того ж воно не пропускає зайвих запахів, це ще один плюс для квартири, де кухня не відокремлена;
  • скло в перегородках можна комбінувати, використовуючи матове і прозоре. Також можна робити дзеркальні вставки. Тоді ця перегородка буде виглядати, як декоративний елемент кімнати;
  • для декору ще можна робити підсвічування скляної перегородки, тоді у квартирі буде кожен вечір ніби свято!

Такі перегородки мобільні, вони оснащені спеціальним розсувним механізмом, що робить їх легкими у використанні. Досить зрушити двері зі скла, і виходить повноцінна стінка, яка відокремить простір

Переваг досить багато, щоб задуматися про придбання такого елемента в інтер’єр, як перегородка зі скла у квартирі. Їх можна подивитись та замовити, зайшовши на наш сайт. А також отримати консультацію фахівця. Тому зможете з легкістью обрати і здійснити покупку.

Комментарии запрещены.

Здоровье всей семьи

Мода и стиль