Shou biznes
Budʹ krasiva vsegda
  • Купероз на обличчі
    08.02.2023

    Купероз досить неприємне захворювання шкіри, ще менше радості приносить жінкам, коли вони виявляють купероз на обличчі. Купероз - захворювання шкіри, яке виявляється у розширенні судин та утворенні судинних «зірочок».... 

  • Підтяжка обличчя у домашніх умовах
    08.02.2023

    Закон гравітації ніхто не скасовував, і він має значення не тільки для фізиків, а й для косметологів. Адже під впливом сили гравітації при поступовому послаблюванні м'язів овал обличчя втрачає свою чіткість, з'являються... 

  • Як прибрати білі крапки під очима
    08.02.2023

    Білі крапки під очима, звані у народі просянкою, псують настрій і доставляють масу прикрощів їхнім власникам. Насправді, це один із видів вугрової висипки, так звані білі вугри. Позбутися їх досить нескладно, але краще не... 

  • Як зробити французький манікюр самостійно за 15 хвилин
    08.02.2023

    Французький манікюр добре поєднується з будь-яким вбранням: з діловим костюмом або з вечірнім платтям. За однією з версій він і був винайдений, щоб голлівудським актрисам не треба було змінювати колір лаку до кожного вбрання. Французький... 

Як підготуватися до зачаття дитини? Корисні поради для майбутніх мам

Багато сімейних пар, ухваливши рішення стати батьками, щиро дивуються: а навіщо щось планувати, якщо дитина ще навіть не зачата? Лікарі ж абсолютно впевнені, що планування зачаття, а не тільки вагітності – зовсім не забаганка, а усвідомлена необхідність.

Багато сімейних пар, ухваливши рішення стати батьками, щиро дивуються: а навіщо щось планувати, якщо дитина ще навіть не зачата? Лікарі ж абсолютно впевнені, що планування зачаття, а не тільки вагітності – зовсім не забаганка, а усвідомлена необхідність.

Вагітність – це серйозний стан, що потребує мобілізації всіх систем жіночого організму. Тому до питання “Як підготуватися до зачаття дитини?” слід підходити максимально відповідально. Адже від цього залежить не тільки те, чи вдасться у вас швидко завагітніти, а й здоров’я вашої майбутньої дитини.

Багато жінок вважають, що найважливіша ознака, яка говорить про правильну роботу жіночого організму, – це регулярні місячні. Звичайно, стабільний цикл – це важливо. Але регулярний цикл не гарантує швидкого зачаття. Певні проблеми в організмі, які можуть стати на заваді наступу вагітності, не пов’язані з регулярним циклом. Крім того, варто пам’ятати і про те, що деякі захворювання можуть передатися дитині від матері, тому бажано переконатися в їх відсутності або впоратися із хворобою до зачаття.

Ось чому підготовка до вагітності має починатися з відвідин акушера-гінеколога. Рекомендується провести мікробіологічне дослідження вмісту статевих шляхів (піхвові мазки), переконатися у відсутності різних новоутворень, спайок, порушень процесів визрівання яйцеклітин. Також необхідно здати кров для дослідження на TORCH-інфекції – хламідіоз, токсоплазмоз, герпес, краснуху.

Врахуйте, що загострення хронічних захворювань може ускладнити перебіг вагітності, тому якщо ви страждаєте на хронічні захворювання, на етапі планування зачаття необхідно відвідати лікаря, що спостерігає, і обговорити з ним можливу вагітність.
При цьому зациклюватись на довідках не варто. Звернення до лікарів не повинно перетворюватися на хрестовий похід за абсолютним здоров’ям. Інакше вам не уникнути стресу, який є одним із головних ворогів успішного зачаття. І тому є наукове пояснення: у стані стресу у крові підвищується рівень пролактину. Водночас знижується рівень прогестерону, який необхідний для зачаття та вагітності. Це загрожує порушеннями овуляції, і швидко завагітніти вам навряд чи вдасться. Звичайно, зовсім без переживань у сучасному житті не обійтися, але постарайтеся, щоб вони не переросли у постійну нервову напругу.

Відмінний спосіб стрес та покращити фертильність (репродуктивну здатність) – фізичні навантаження. Тільки не перестарайтеся – зараз не час для тренувань, важкої атлетики і марафонських забігів. Досить 30-60 хвилин аеробних навантажень кілька разів на тиждень. Особливу увагу приділяйте вправам, що зміцнюють м’язи спини та черевного пресу. Під час вагітності ваш організм скаже вам спасибі за них.
І не забувайте стежити за вагою! Надлишок ваги, його недолік або різке коливання порушують баланс гормональної системи та знижують шанси завагітніти. Доведено, що для зачаття та нормального перебігу вагітності ідеальний індекс маси тіла в межах від 18,5 до 24. При індексі маси тіла вище 25 фертильність знижується, зате вдвічі зростає ризик ускладнень при вагітності, наприклад, може виявитись гестаційний цукровий діабет (цукровий діабет) при вагітності). Якщо індекс маси тіла більше 35, ризик таких ускладнень потроюється. Разом з тим, зайвий скот теж може перешкоджати зачаттю. Це пояснюється тим, що у жінок з індексом маси тіла менше 18 дуже часто спостерігається гормональний дисбаланс і недолік гормону естрогену. Так що краще знайти золоту середину і нормалізувати свою вагу на першому етапі підготовки до зачаття.

Напевно, всі знають про те, що майбутнім батькам слід відмовитися від алкоголю і кинути палити… Усі знають, але дотримуються цієї рекомендації лише мало хто. Тому, обговорюючи, як підготуватися до зачаття дитини, не можна оминути питання шкідливих звичок.
Мало того, що спиртні напої та нікотин взагалі шкідливі для здоров’я, куріння та пристрасть плануючої пари до алкоголю значно знижує як чоловічу, так і жіночу фертильність і може спричинити вроджені захворювання у дитини. Доведено, що для майбутньої матері куріння загрожує порушеннями процесів імплантації ембріона у стінку матки. Вживання алкоголю веде до зниження концентрації сперматозоїдів в еякуляті, а також порушує процеси запліднення яйцеклітини і може спричинити розумові та фізичні відхилення у дитини.

Імовірність настання вагітності залежить і від раціону. Недолік тих чи інших поживних речовин у раціоні жінки – це своєрідний сигнал її організму, що «зовнішнє середовище несприятлива». Як ви вже здогадалися, зачаття в такому режимі є малоймовірним.

Beremennostʹ i deti
  • Сон малюка
    Сон малюка

    Жоден посібник з виховання дітей не обходитися без конкретної таблиці, в якій зазначено, скільки у відповідному віці дитина повинна спати - скільки разів і скільки годин. Дуже скептично ставлячись до спроб суворої математичної... 

  • Застуда на ранніх термінах вагітності
    Застуда на ранніх термінах вагітності

    У період вагітності організм жінки перебуває у стані імуносупресії. Особливо ослаблений імунітет у ранніх термінах. Природою передбачено, щоб ембріон, як чужорідне тіло, був відторгнутий організмом матері. Але також є... 

  • Народні прикмети про вагітність
    Народні прикмети про вагітність

    У давнину у багатьох народів існували різні прикмети та забобони щодо вагітних жінок, причому багато прикмет дійшли і до наших днів. Що це — звичайні забобони чи особливі правила, покликані захистити майбутню маму? Всі... 

  • Як підготуватися до зачаття дитини? Корисні поради для майбутніх мам
    Як підготуватися до зачаття дитини? Корисні поради для майбутніх мам

    Багато сімейних пар, ухваливши рішення стати батьками, щиро дивуються: а навіщо щось планувати, якщо дитина ще навіть не зачата? Лікарі ж абсолютно впевнені, що планування зачаття, а не тільки вагітності – зовсім не забаганка,... 

Comments are closed.

Zdorovʹye vsey semʹi